logo

(KRAJ)OBRAZY MIAST WSCHODU – PLENER W PRZEMYŚLU

„(KRAJ)OBRAZY MIAST WSCHODU” – OTWARTY PLENER FOTOGRAFICZNY PRZEMYŚL 2016 to druga z trzech planowanych w tym roku edycji zajęć. Startujemy już za kilka dni w Przemyślu, korzystając z możliwości jakie dla fotografii w przestrzeni miasta niesie ze sobą to wyjątkowe miejsce!

Przez niemal trzy dni zdjęciowe pod opieką i czujnym okiem znakomitego fotografa szkoły fotografii Nikon School – Pawła Chary każdy z uczestników z całą pewnością pozna odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań. I na pewno znacząco poszerzy swoje horyzonty twórczej inspiracji obrazem, spędzając czas w miłej i kreatywnej atmosferze.

Wypełnij FORMULARZ REJESTRACJI ONLINE i spotkaj się z nami już 27 czerwca (wtorek) o godzinie 15:30 w zabytkowej przestrzeni Czytelni Głównej Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Tam dowiesz się co czeka Cię dalej!

Organizatorem projektu „(KRAJ)OBRAZY MIAST WSCHODU” jest Rzeszowska Akademia Fotografii.   Partnerami organizacyjnymi OTWARTEGO PLENERU FOTOGRAFICZNEGO PRZEMYŚL 2016 są Miasto Przemyśl, Województwo Podkarpackie, Przemyska Biblioteka Publiczna oraz Urząd Miasta Przemyśla. Patronat honorowy: Prezydent Miasta Przemyśla.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Project Data