logo

(KRAJ)OBRAZY MIAST WSCHODU

„(KRAJ)OBRAZY MIAST WSCHODU” to wyjątkowe wydarzenie, którego esencją jest obraz. To także pierwszy tego rodzaju projekt mający charakter otwartych, warsztatowych spotkań poruszających najbardziej istotne, praktyczne aspekty reportażowej fotografii ulicznej, odbywający się w trzech miastach: Rzeszowie, Przemyślu oraz we Lwowie!

Masz ochotę rozwinąć swój warsztat kreatywnej i świadomej fotografii ? Interesujesz się reportażem, fotografią uliczną, dokumentem ? A może samodzielnie próbujesz rozwijać swoje umiejętności i potrzebujesz kogoś, kto w prostych i konkretnych słowach podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia, komponowania i świadomego budowania kadrów ? Jeśli czujesz, że którekolwiek z powyższych zagadnień jest Ci bliskie – nie czekaj! Zarejestruj się na liście uczestników inauguracyjnej edycji Otwartego Pleneru Fotograficznego RZESZÓW 2016 dostępnej online, a potem już tylko dołącz do nas w plenerze!

„(KRAJ)OBRAZY MIAST WSCHODU” – OTWARTY PLENER FOTOGRAFICZNY RZESZÓW 2016 to pierwsza z trzech planowanych w tym roku edycji zajęć. Ruszamy już za kilka dni w Rzeszowie, korzystając z możliwości jakie dla fotografii w przestrzeni miasta niesie ze sobą odbywający się w tym czasie Festiwal Wschód Kultury. Przez niemal trzy dni zdjęciowe spędzone w przestrzeni wyjątkowo ożywionego artystycznie i kulturalnie Rzeszowa, pod opieką i czujnym okiem znakomitego fotografa uznanej na całym świecie szkoły fotografii Nikon School – Pawła Chary każdy z uczestników z pewnością pozna odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań. I na pewno znacząco poszerzy swoje horyzonty twórczej inspiracji obrazem, spędzając czas w miłej i kreatywnej atmosferze.

Organizatorem projektu „(KRAJ)OBRAZY MIAST WSCHODU” jest Rzeszowska Akademia Fotografii.   Partnerami inauguracyjnej edycji OTWARTEGO PLENERU FOTOGRAFICZNEGO RZESZÓW 2016 Rzeszów – Stolica Innowacji, Rzeszowski Inkubator Kultury oraz Estrada Rzeszowska.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 Projekt Dofinansowany z budżetu Gminy Miasto Rzeszów.

Krajobraz_Miasta_002

Krajobraz_Miasta_002

Krajobraz_Miasta_008

Krajobraz_Miasta_010

Project Data